csende
sollau.cz
magnet-technology eshop

Detektory kovů

Propadový detektor a separátor PDK slouží k detekci a separaci nežádoucích magnetických či nemagnetických kovových částic z volně sypaných materiálů bez nutnosti přerušení provozu či toku materiálu.

Z násypky detektoru propadá materiál detekční hlavou s vysoce citlivými elektromagnetickými cívkami, jejichž signály se přenášejí do řídící mikroprocesorové jednotky. V případě detekce kovového předmětu překračujícího předem nastavenou citlivost, aktivuje řídící jednotka pneumatickou vyřazovací klapku, která přesměruje malé množství materiálu s obsahem kontaminantu do odpadního výsypu a následně se vrátí do výchozí polohy. Časový úsek, po který separační klapka odvádí tok materiálu do odpadní výsypky, je pochopitelně možno naprogramovat dle potřeb.

Robustní provedení, různé přípojné rozměry (od 60 do 150 mm), nízká zástavná výška, jednoduché ovládání, citlivost detekce nastavitelná dle individuálních požadavků, snadná instalace díky univerzálním přírubám, ochrana proti elektrosmogu, atraktivní unikátní design a značná otěruvzdornost umožňují modulární a širokospektrální aplikaci, zaručují dlouhodobý, bezporuchový provoz a téměř bezúdržbový provoz, chrání uživatele před nežádoucími reklamacemi a předcházejí výrobním výpadkům v důsledku poškození zpracovatelského zařízení kovovými částicemi.

Propadový detektor a separátor kovů nachází uplatnění zejména v oblasti plastikářského a recyklačního průmyslu.

 

Aktuality
 • Nabízíme plastové regranuláty

  25.01.2019Nabízíme regranuláty PA 6, PA66, PP, LDPE, HDPE, PP EPDM, PP T, PP GF30, ABS, PC/ABS, 
  PC, PS HIPS
  . V případě zájmu nám prosím zašlete poptávku na email: jiri.kadlecek@regranulaty.cz nebo info@regranulaty.cz
 • Možnost odkupu plastových drtí

  25.07.2018Máme zájem o výkup plastových drtí - ABS, PC/ABS, PC, PMMA, PA-6, PA-66, mixy PA6+66 PS HIPS, PP, PP GF. Máme zájem o pravidelnou spolupráci. Nabídky prosím zasílejte na email: jiri.kadlecek@regranulaty.cz
 • Regranulát PP, HDPE, PC/ABS, ABS

  26.06.2017Nabízíme k prodeji PP regranutát natur a černý.
  HDPE černý a bílý regranulát, PC/ABS černý regranulát. ABS regranulát. Zdarma zašleme vzorek.
  Provádíme také regranulaci dodaných drtí.   Index toku MFI 12 - 16, barva černá Index toku MFI 5 - 10, barva natur      
Archiv aktualit

Informace o použití Cookies | Zásady o zpracování osobních údajů