csende

Magnetické separátory

 

''Jako firma, zabývající se recyklací plastových materiálů, přesně víme, kde a z jakého důvodu se kovy v plastových drtích mohou nacházet.

Jsme schopni Váš problém s výskytem kovových kontaminantů přesně identifikovat a navrhnout Vám řešení.

Kromě obvyklých standardních produktů též nabízíme výrobu magnetických separátorů na zakázku.

Neznáme tedy situaci, kterou není možné řešit.''
 


 

Magnetické separátory slouží k oddělování feromagnetických částic, které se mohou vyskytovat v  regranulátech a drtích v důsledku jejich výroby a zpracování. Díky použití magnetického separátoru dochází především k ochraně drahých zařízení (zabraňuje se vniknutí kovových částic do šnekového a vstřikovacího systému lisovacích strojů).

Používání magnetických separátorů též umožňuje zvýšit hodnotu výsledného produktu recyklace plastů - na konci stojí čistá a kvalitní drť bez příměsi kovů.

Naše separátory jsou osazovány velmi silnými NdFeB neodymovými magnety, díky nimž jsou schopny vychytávat i nejjemnější prachové částečky kovů. Další výhodou je, že zachycené nečistoty nejsou strhávány proudem toku materiálu, k čemuž dochází při používání magnetických separátorů osazených slabými feritovými magnety.

Magnetické separátory SOLLAU jsou standardně dodávány s teleskopickou konstrukcí, která výrazně usnadňuje proces čištění magnetického separátoru. Magnetické separátory už proto nemusíte pracně čistit a obírat, jako je tomu u mnoha produktů nabízených konkurencí.

Kompletní portfolio magnetických separátorů, včetně popisů naleznete na:
http://www.sollau.cz/katalog/cs-c32-plastikarsky-a-gumarensky-prumysl.html

 

Z naší nabídky standardních magnetických separátorů pro Vás vybíráme:

AktualityArchiv aktualit
Created by Liceor .:.
Created by Liceor:
& Concept Design
TOPlist